برنامه نویسی ویپ

اگر شما یک فرد آشنا به سیستم تلفنی استریسک هستید و یا قصد پیاده سازی افکار و قابلیت های مورد نظر خود را با سیستم تلفنی استریسک ، ایزابل و الستیکس دارید قطعا با برنامه نویسی ویپ و یا بهتر بگوییم برنامه نویسی استریسک میتوایند ایده های خود را پیاده سازی نمایید.

مرکز تلفن استریسک یک سیستم تلفنی کد باز بوده که ایزوهایی همچون الستیکس و ایزابل با طراحی یک پوسته بخشی از امکانات یک مرکز تلفن را در اختیار شما قرار خواهند داد. این قاببلیت ها معمولا قابلیت های رایج همچون صندوق صوتی ، IVR ، ضبط مکالمات تلفنی ، گزارشات تماس محدود ، صف انتظار  و… می باشد. اما اگر شما نیازمند به پیاده سازی امکاناتی از جمله اتصال به CRM و اتوماسیون های اداری ، ارسال پیامک پس از اتمام تماس ، نظرسنجی تلفنی ، اعلام کد اپراتور قبل از پاسخگویی ، سیستم گزارشات نموداری و تفکیکی ، اتصال سامانه به تلگرام و شبکه های اجتماعی ، مسابقات تلفنی ، پاپ هنگام تماس ورودی ، اتصال به درگاه پرداخت تلفنی ، تاس گیر خودکار ، نوبت دهی تلفنی ، اعمال محدودیت در تماس های اپراتور ، شنود آنلاین مکالمات تلفنی اپراتور ها و هرگونه ایده و قابلیت قابل پیاده سازی  استریسک هستید قطعا می بایست با برنامه نویسی استریسک یا همان برنامه نویسی ویپ ایده ای مورد نظر خود را تولید و اجرا نمایید.اول ویپ بسیاری از قابلیت های فوق را در گذشه با موفقیت پیاده سازی نموده است

 

اگر دانش برنامه نویسی استریسک ندارید ، اول ویپ قادر خواهد بود با انواع مشاوره های رایگان تلفنی و حضوری شما را در راستای رسیدن به اهدافتان در پروژه های برنامه نویسی یاری نماید. تیم متخصص برنامه نویسی اول ویپ توانایی اجرای کلیه پروژه های فوق و مبتنی بر استریسک را داشته و در کوتاه ترین زمان ممکن میتواند جهت تحویل پروژه در خدمت شما باشد. با ما در تماس باشید.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید